Home Biografia Muzyka Filmografia TV Shows Wywiady Prasa Referencje Wspieram
Language:
News Showman Aktor Wokalista Konferansjer DJ Oferta Foto Video Kontakt
Krzysztof Bielecki zaśpiewał na Wrocławskim Rynku podczas charytatywnej akcji Wrocław Śpiewa Dzieciom

Krzysztof Bielecki (Crizz Biel) zaśpiewał na scenie na Wrocławskim Rynku podczas imprezy „Wrocław Śpiewa Dzieciom”. Celem muzycznego wydarzenia, które odbyło się 19 czerwca 2011 było wsparcie budowy nowej siedziby wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM - Przylądka Nadziei. Wrocławianie i występujący artyści zjednoczyli się na rynku w łańcuch nadziei wysyłając charytatywnego sms-a na rzecz chorych dzieci na białaczkę.

Imprezę prowadziła znana prezenterka, aktorka, piosenkarka i tancerka - Patricia Kazadi. Na scenie wystąpili znani wrocławscy artyści, uczestnicy popularnych muzycznych programów telewizyjnych, takich jak: ,, Szansa na sukces” i ,, Bitwa na Głosy” TVP, czy ,,Mam Talent” i ,,X-Factor” TVN. Dla dzieci zaśpiewali m.inn: Alicja Janosz, Anna Kłys, Adrianna Styrcz, Kamila Juda, Marta Sokołowska, Agnieszka Radzikowska, Agnieszka Kmiecik, Magda Zacharzewska, Michał Bober, Krzysztof Bielecki –CRIZZ BIEL, Madox, Marlon Kozaky i inni.

Krzysztof Bielecki ( Crizz Biel) zaśpiewał utwory ze swojej najnowszej płyty i razem z pozostałymi artystami oraz wolontariuszami wspierał inicjatywę Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Punktem kulminacyjnym charytatywnej akcji i zbiórki funduszy na rzecz nowej siedziby wrocławskiej kliniki Przylądka Nadziei było zaśpiewają znanej na całym świecie piosenki „Panie Janie” przez tłumy wrocławian zgromadzonych na rynku wspólnie z wrocławskimi artystami, przedstawicielami fundacji, władz miasta oraz wrocławskimi chórami: m.in. Chór Kameralny Politechniki Wrocławskiej, Chór Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego, Chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego, Chór Canta Nobiscum przy parafii. św. Michała Archanioła , Młodzieżowy Chór przy MDK Fabryczna, Żeński Chór Państw. Liceum Muzycznego im K. Szymanowskiego, Wrocławski Chór Chłopięcy, Chór Dziecięcy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II St. im K. Szymanowskiego, Chór Ars Cantandi Akademii Ekonomicznej.

Na zakończenie imprezy artyści wspólnie wykonali utwór „Wrocław moje miejsce”, który został skomponowany przez wrocławską artystkę, Martę Kołodziejczyk i na pewno będzie promował zwycięstwo Miasta Wrocławia w programie Europejska Stolica Kultury 2016.Krzysztof Bielecki prowadzi charytatywną imprezę wielkanocną: Pomaluj Pisanki z Renomą

Tuż przed Wielkanocą Krzysztof Bielecki prowadził charytatywną imprezę Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Celem akcji było wsparcie budowy nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądka Nadziei". Dom Handlowy Renoma włączył się w charytatywną akcję budowy kliniki i gościł całe rodziny z dziećmi oraz zapraszał wszystkich, którym nie jest obojętny los chorych dzieci. W programie imprezy było m.in. wspólne przygotowywanie pisanek, spotkanie z przedstawicielami Fundacji i aktorami serialu Pierwsza Miłość. Krzysztof Bielecki - uczestnik programów „Mam Talent” i „Szansa na Sukces” prowadził specjalne konkursy z nagrodami, zabawy, quizy wielkanocne i animacje dla dzieci. Zaśpiewał również autorskie piosenki i wcieli się w postać Elvisa Presleya. Prowadził również aukcję pisanek specjalnie przygotowanych przez VIP-y: prof. Alicję Chybicką, prof. Jana Miodka, piosenkarza Mrozu czy też piłkarzy Śląska Wrocław. Patronat medialny nad charytatywną akcją objęło Radio Ram. Cały dochód z licytacji był przeznaczony na budowę wrocławskiej kliniki - "Przylądek Nadziei". wiecej na www.naratunek.orgKrzysztof Bielecki prowadził „Kwestę w Tanecznych Rytmach” na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

Krzysztof Bielecki prowadził „Kwestę w Tanecznych Rytmach” na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Specjalna impreza Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” obfitowała w wiele niezapomnianych atrakcji i była taneczną, radosną i kolorową podróżą dookoła świata. Na scenie Pasażu Grunwaldzkiego odbyły się pokazy tańca irlandzkiego, tańców latynoskich, Flamenco oraz tańców afrykańskich z żywiołowym występem grupy bębniarzy. Krzysztof Bielecki prowadził zabawy i gry dla najmłodszych, a także specjalne konkursy i animacje z nagrodami oraz zaśpiewał piosenki ze swojej najnowszej płyty. Dodatkową atrakcją dla dzieci był polowy oddział ,,Szpitala Pluszowego Misia''. Wszystkie dzieci mogły „zbadać” lub „sprawdzić stan zdrowia” swoich ukochanych maskotek i zapytać czy pluszaki nie potrzebują pomocy lekarskiej. W specjalnie zaaranżowanych gabinetach lekarskich w formie edukacyjnej zabawy studenci medycyny zaznajamiali dzieci z pracą personelu medycznego, metodami i sposobami wykonywania badań lekarskich. Projekt został zorganizowany z myślą o najmłodszych i ma na celu przełamanie ich strachu przed wizytą u lekarza. Wszystkie dzieci mogły wziąć udział w warsztatach tanecznych i poćwiczyć układy choreograficzne wraz z zespołami tanecznymi lub bawić się w kolorowanki w specjalnym kąciku plastycznym. Mogły też poczuć się jak prawdziwe gwiazdy rocka, a to za sprawą wspólnego występu z prowadzącym i zarazem wokalistą - Krzysztofem Bieleckim. wiecej na www.naratunek.orgKrzysztof Bielecki prowadzi imprezę: Zbuduj z nami Przylądek Nadziei dla dzieci chorych na raka

Krzysztof Bielecki prowadził imprezę Fundacji „Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową” pod hasłem: Zbuduj z nami Przylądek Nadziei dla dzieci chorych na raka. Celem akcji prowadzonej w Pasażu Grunwaldzkim było uświadomienie Wrocławian, że przekazanie 1% podatku na szczytny cel, jakim jest budowa kliniki onkologicznej "Przylądek Nadziei" dla dzieci jest małym gestem lecz o wielkiej wartości i może uczynić bardzo wiele dobrego dla małych i chorych dzieci. Krzysztof Bielecki prowadził na scenie wiele konkursów, animacji i zabaw przede wszystkim dla dzieci, ale także dla dorosłych. Zaśpiewał również piosenki ze swej najnowszej płyty. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody i upominki przygotowane przez sponsorów. W programie imprezy było wiele występów i pokazów artystycznych m.in. pokazy tańca irlandzkiego, pokaz magii i iluzji, pokazy cyrkowe, chodzenie na szczudłach i wiele innych atrakcji. W specjalnie zaaranżowanym kąciku dla dzieci, najmłodsi mogli wcielić się w bajkowe postacie malując swoje buźki w przeróżne wzorki, jak również zobaczyć, w jaki sposób z balonów stworzyć zwierzaki i inne cudaki. Dzięki zebranym środkom Fundacje oprócz budowy nowej siedziby kliniki - sfinansuje leki ratujące życie, sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, rehabilitację, a także zabiegi medyczne. wiecej na www.naratunek.orgKrzysztof Bielecki zaśpiewał podczas Meczu Nadziei

Krzysztof Bielecki zaśpiewał podczas Meczu Nadziei we Wrocławskiej Hali Orbita. Celem wydarzenia było wsparcie finansowe budowy nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu – Przylądka Nadziei. Impreza została zorganizowana z inicjatywy Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Jedyny i niepowtarzalny Mecz Nadziei był okazją do spotkania znanych na Dolnym Śląsku i wpływowych osób ze świata biznesu, polityki, sportu oraz artystów. Gościem honorowym imprezy został prezydent Miasta Wrocławia - Rafał Dutkiewicz.

W skład drużyny VIP-ów weszli m.in. Marek Skorupa - Wojewoda Dolnośląski, Tomasz Duda - prezes Polskiego Radia Wrocław, Paweł Olszański – trener i koordynator Dolnośląskiej Federacji Sportu, Michał Jaros - poseł na sejm, Przemysław Kaźmierczak - podpora WKS-u, Maciej Zieliński, Dominik Tomczyk – legendy wrocławskiej koszykówki, olimpijczyk Paweł Rańda i wielu innych. Wrocławscy VIP-owie bez względu na poglądy, strategie biznesowe, czy zajmowane stanowiska stanęli do boju przeciwko siatkarkom IMPEL Gwardii Wrocław. Połączone siły Gości sprawiły, że mecz zakończył się remisem.

Na scenie oprócz występu Krzysztofa Bieleckiego odbyły się m.in. animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami, w których jurorami byli aktorzy z serialu Pierwsza Miłość: Mikołaj Krawczyk i Błażej Michalski oraz gwiazda sceny R’n’B – Mrozu. Wszyscy uczestnicy imprezy utworzyli Łańcuch Nadziei, który oplótł całą salę i miał symbolizować, podobnie jak cała impreza, zjednoczenie wszystkich w jednym celu – celu pomocy chorym dzieciom.Krzysztof Bielecki prowadził imprezę Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju i Integracji UŚMIECH

Krzysztof Bielecki prowadził imprezę charytatywną zorganizowaną z inicjatywy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju i Integracji „Uśmiech" w Dzierżoniowie oraz Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Głównym celem stowarzyszenia jest niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom niepełnosprawnym oraz wychowującym się w rodzinach dysfunkcyjnych i patologicznych, a także osobom i ich rodzinom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Stowarzyszenie działa przy współpracy z przedszkolem nr. 2 w Dzierżoniowie, w którym stworzony został integracyjny oddział dla dzieci niepełnosprawnych, wyposażony w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Stowarzyszenie dofinansowuje dożywianie dzieci potrzebujących, organizuje paczki świąteczne, zakup podręczników oraz niezbędną pomoc rzeczową. Ponadto organizowane są zajęcia sportowe dla dzieci jak np: Coroczna Powiatowa Olimpiada Dla Dzieci Niepełnosprawnych.

Na imprezę przybyło bardzo wiele osób - przedstawicieli firm, biznesmenów, artystów oraz polityków - przybył również m.in burmistrz Niemczy - Grzegorz Kosowski. Krzysztof Bielecki, oprócz aukcji i zbiórki pieniędzy dla niepełnosprawnych dzieci, prowadził licytacje prac wykonanych przez dzieci oraz aukcje obrazów. W programie imprezy były także występy artystyczne m.in. recital poezji śpiewanej bielawskiej artystki Barbary Pachury, pokazy artystyczne, pokaz mody projektantki Anetty Olszewskiej oraz recital Krzysztofa Bieleckiego.

Krzysztof Bielecki śpiewał na żywo podczas charytatywnego rautu także w duecie z małym Konradem Barwaczem, to między innymi dla niego i innych niepełnosprawnych dzieci została zorganizowana zbiórka pieniędzy.Krzysztof Bielecki zaśpiewał dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Barlinku

Krzysztof Bielecki wystąpił dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Barlinku. Ośrodek zajmuje się prowadzeniem działalności rehabilitacyjnej i wypoczynkowej dla ludzi starszych i niepełnosprawnych. W ośrodku działa również Stowarzyszenie Opiekuńcze Dom Dziennego Pobytu, zajmujące się m.in. prowadzeniem działalności opiekuńczej nad ludźmi starszymi, niepełnosprawnymi, bezdomnymi, dziećmi zaniedbanymi wychowawczo. Ośrodek zajmuje się także prowadzeniem szkoleń i kursów osób zatrudnionych i pracujących w wolontariacie, uczestniczeniem w sprawowaniu opieki społecznej, podejmowaniem własnych inicjatyw służących zaspokajaniu niezbędnych potrzeb osób biednych, chorych, niepełnosprawnych.Krzysztof Bielecki zaśpiewał z zespołem The Pink Cadillac Band podczas obchodów Dnia Walki Z Rakiem Piersi

Krzysztof Bielecki wystąpił ze swoim zespołem The Pink Cadillac Band podczas obchodów Dnia Walki z Rakiem Piersi w ramach akcji Narodowej Koalicji do Walki z Rakiem Piersi.

W Polsce dzień 17 października jest Dniem Walki z Rakiem Piersi. Narodowa Koalicja do Walki z Rakiem Piersi po raz pierwszy zorganizowała "Marsz Życia i Nadziei"w dniu 17 października 1998 roku, który zakończył się Festynem na Placu Zamkowym w Warszawie. Podczas imprezy można było wykonać darmowe mammografie w pierwszym w Polsce Mammobusie, czyli autobusie wyposażonym w mammograf. Festyn uświetnili swoimi występami tacy artyści jak: Anita Lipnicka, John Porter i zespół Daab. W Marszu wzięli udział: Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, Minister Wojciech Maksymowicz, Minister Barbara Labuda, Ewa Sikorska-Trela, Zofia Czernicka, Krzysztof Kolberger, Maciej Kozłowski. Celem tej akcji był m. in. uświadomienie kobietom, że profilaktyka raka spoczywa głównie w ich rękach - Rak wcześnie wykryty jest wyleczalny. Kampania jest organizowana przez Narodową Koalicję do Walki z Rakiem Piersi corocznie.

W październiku 1999r., Marsz "Życia i Nadziei" zakończony był koncertem gwiazd polskiej muzyki na Placu Zamkowym w Warszawie wystąpili między innymi: Krzysztof Krawczyk, Artyści Scen Warszawskich: Barbara Dunin, Zbigniew Kurtycz, Kira Płonczyńska, Alina Janowska, Łucja Prus, Jerzy Połomski, Edward Hulewicz, Maciej Pietrzyk, Monika Świtaj, Stanisław Górka, Wojciech Machnicki, Andrzej Płonczyński, Zbigniew Rymarz oraz zespoły młodzieżowe takie jak: Hetman, B-Ton Boogie, The Pink Cadillac Band. Marsz poprowadziły Honorowe Patronki Narodowej Koalicji do Walki z Rakiem Piersi - Pani Jolanta Kwaśniewska i Pani Ludgarda Buzek wraz z Korpusem Dyplomatycznym, parlamentarzystami, przedstawicielami Rządu RP, Kancelarii Prezydenta RP oraz z cenionymi osobistościami polskiej kultury i sztuki, biznesu, mediów, służby zdrowia oraz organizacji pozarządowych.

Corocznie podczas obchodów Dnia Walki z Rakiem Piersi Marsz "Życia i Nadziei" zakończony jest Festynem podczas którego, w namiotach sponsorzy proponują swoje produkty związane z profilaktyką zdrowotną, wykonywane są badania mammograficzne w Mammobusie, lekarze udzielają porad wraz z pielęgniarkami uczącymi samobadania piersi.Krzysztof Bielecki wspiera akcje charytatywne
Krzysztof Bielecki - Crizz Biel w sieci:
Crizz Biel Everywhere - WASZE ZDJĘCIA - galeria foto:

Krzysztof Bielecki & CELEBRITIES & VIP's - foto galeria:
Muzyka - piosenki Krzysztofa Bieleckiego:
Pobierz Flash Player!

By posłuchać tego materiału lub go obejrzeć, musisz pobrać nowszą wersję Flash Playera.

Krzysztof Bielecki (Crizz Biel):
 • Wokalista, autor tekstów, kompozytor
 • Konferansjer
 • Showman
 • Aktor
 • Animator - Entertainer
 • Prezenter muzyczny - Dj Elvis
 • Wielokrotny laureat programu Szansa Na Sukces w TVP2
 • Uczestnik programu Mam Talent - Got Talent Show w TVN
 • Uczestnik konkursu Eurowizja 2011
 • Założyciel artystycznej agencji INTERMUSIC, organizator imprez (www.intermusic.pl)
Oferta artystyczna Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):
Recitale wokalne Krzysztofa Bieleckiego (śpiew na żywo):
 • CRIZZ BIEL LIVE koncert/recital – autorskie piosenki Krzysztofa Bieleckiego, przeboje rock and rollowe i latino
 • ELVIS SHOW - recital przebojów Elvis Presleya i rock’n’rollowych hitów
 • LATINO SHOW - recital popularnych przebojów latino
 • POLSKI SHOW - recital popularnych polskich piosenek
Działalność sceniczna Krzysztofa Bieleckiego:
 • Krzysztof Bielecki Show – One Man Show – specjalny program kompleksowej obsługi muzycznej, konferansjerskiej i artystycznej wszelkiego rodzaju imprez
 • Obsługa konferansjerska – prowadzenie imprez przez Krzysztofa Bieleckiego
 • Prowadzenie konkursów, zabaw i animacji przez Krzysztofa Bieleckiego
 • Prowadzenie karaoke – konkursów wokalnych przez Krzysztofa Bieleckiego
 • Prowadzenie imprez w roli prezentera muzycznego – Dj-a przez Krzysztofa Bieleckiego
Opcje dostępne dodatkowo w programie artystycznym:
 • Recital/Koncert Krzysztofa Bieleckiego z grupą taneczną (2-6 tancerek)
 • Recital/Koncert Krzysztofa Bieleckiego z zespołem muzycznym
 • Krzysztof Bielecki Show z występem wokalistki lub zespołu muzycznego
 • obsuga techniczna imprez
 • gadżety i akcesoria imprezowe do wynajęcia
 • możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu muzycznego, artysty z bazy firmy INTERMUSIC
Agencja Artystyczna INTERMUSIC:
W ofercie INTERMUSIC m.in.:
 • organizacja imprez, koncertów i eventów
 • muzycy, zespoły muzyczne, artyści
 • atrakcje artystyczne na imprezy
 • event management
 • produkcja i planowanie eventów
 • animatorzy imprez, konferansjerzy, Dj-e
 • impresariat artystyczny - gwiazdy
 • programy artystyczne
 • rezerwacja artystów
 • dekoracje i scenografie na imprezy
 • organizacja imprez tematycznych
 • scenariusze imprez
 • technika estradowa
 • kompleksowa realizacja wydarzeń artystycznych
 • Organizacja imprez firmowych - www.intermusic.pl
 • Organizacja imprez prywatnych, okolicznościowych, weselnych - www.princesswedding.pl


Zobacz najnowsze wywiady z Krzysztofem Bieleckim:
Zobacz ostatnie występy estradowe Krzysztofa Bieleckiego:
Zobacz programy TV z udziałem Krzysztofa Bieleckiego:


Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2010