Home Biografia Muzyka Filmografia TV Shows Wywiady Prasa Referencje Wspieram
Language:
News Showman Aktor Wokalista Konferansjer DJ Oferta Foto Video Kontakt
Krzysztof Bielecki (Crizz Biel) – Koncert / Recital

Koncert Krzysztofa Bieleckiego złożony z autorskich piosenek oraz utworów latynoskich i rock’n’rollowych w nowoczesnej interpretacji. Wybuchowa mieszanka gorących rytmów latino, dance, reggaeton oraz energetycznego rock’n’rolla wykonywana na żywo oraz sexowny występ gorących i zniewalających tancerek.

Krzysztof Bielecki występujący pod pseudonimem artystycznym Crizz Biel to młody i utalentowany artysta estradowy, piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, wielokrotny laureat telewizyjnego programu Szansa Na Sukces TVP2, Uczestnik Programu Mam Talent TVN, uczestnik konkursu Eurowizja 2011

Sympatię publiczności zdobył dzięki własnej interpretacji utworów Elvisa Presley-a i utworów z epoki rock'n'roll-a. W 2011 roku piosenka „I Wanna Get More” z autorskiego singla artysty o tym samym tytule kandydowała do konkursu Eurowizja 2011. W Styczniu 2011 teledysk do piosenki „In The Ghetto” promował solową płytę ,,So Elvisy”, którą artysta dedykował wszystkim miłośnikom ducha rock’n’rolla i niezapomnianego klimatu lat 60. W lutym 2012 podczas wywiadu dla ITV Crizz zaprezentował najnowszy videoclip do swojej piosenki Shake Your Body, która została okrzyknięta przez media w Polsce propozycja na hit lata 2012. Natomiast videokclip do piosenki „For All My Life” został doceniony jako najlepszy debiut roku 2012.

Krzysztof Bielecki koncertuje w kraju i za granicą, prezentuje własne autorskie piosenki ze swoich solowych płyt oraz repertuar złotej ery rock’n’roll-a, Elvisa Presleya i przeboje latynoamerykańskie. Crizz Biel śpiewa własne wersje największych hitów niezwykłej epoki lat 60-tych w nowoczesnych aranżacjach, stanowiących adaptacje muzyki rock’n’rollowej do dzisiejszej rzeczywistości. Wykonuje własne wersje przebojów takich piosenkarzy jak m.in.: Elvis Presley, Jerry Lee Lewis, Chuck Berry, Chubby Checker, Blues Brothers, Little Richard, Neil Diamond, Ricky Martin, Marc Anthony etc.

Krzysztof Bielecki to dynamiczny, wszechstronny i kreatywny artysta, niewyczerpane źródło energii i pomysłów, który realizuje siebie poprzez różne formy ekspresji artystycznej. Współpracował i występował na scenie z gwiazdami polskiej i światowej estrady, osobowościami które wywarły ogromny wpływ na jego życie i karierę. Występował podczas prywatnych imprez dla tak znanych osobistości jak np.: Donatella Versace, Joe Lewis, baronowa Katharina von Siemens czy Ksiażę Kraft Hans Konrad 7 Fürst zu Hohenlohe-Oehringen Herzog von Ujest.

Propozycja koncertu/recitalu dotyczy wszelkiego rodzaju imprez: klubowych, dyskotekowych i imprez plenerowych m.in.: dni miast, imprez gminnych, festynów, festiwali, koncertów, jubileuszy oraz prestiżowych gali i imprez firmowych, prywatnych, koncertów walentynkowych, sylwestrowych, andrzejkowych, imprez tematycznych, gwiazdkowych, promocyjnych, targowych itp.

Informacje: Koncert/recital – śpiew na żywo do pólplaybacków – (45/60 min) - dostępny jest w wersji solo lub z grupą taneczną (od 2 do 6 tancerek)

Opcje dostępne dodatkowo:
• obsługa dj-ska (laptop dj) w przerwach pomiedzy setami muzycznymi
• profesjonalna obsługa dj – prezentera muzycznego
• oferta obsługi technicznej – nagłośnienie, oświetlenie, scena
• możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu, artysty lub pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic

Zobacz teledyski, wywiady oraz koncerty Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela)Zobacz relacje z koncertów Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):Krzysztof Bielecki Show - ONE MAN SHOW – specjalny program kompleksowej obsługi muzycznej, artystycznej i konferansjerskiej wszelkiego rodzaju imprez

Specjalny program imprezowy – połączenie wszelkich aktywności artystycznych wokalisty, aktora i konferansjera Krzysztofa Bieleckiego – czyli One Man Show. Muzyczna podróż przez największe światowe przeboje od najstarszych do najnowszych hitów, prowadzenie zabaw, animacji i konkursów, obsługa dj-ska i konferansjerska, a przede wszystkim wspaniałe wykonanie na żywo recitali piosenek ze złotej epoki rock’n’rolla oraz hitów latino i polskich przebojów.

Bardzo bogaty repertuar, który zaspokaja wszelkie muzyczne gusty, pełen profesjonalizm i doświadczenie w pracy estradowej, mocny głos, elektryzująca energia oraz charyzma sceniczna i świetny kontakt z publicznością - to najważniejsze atuty Krzysztofa Bieleckiego, który z każdej imprezy potrafi uczynić niezapomniane wydarzenie i zapewnić świetną rozrywkę i pełny parkiet przez całą noc. Krzysztof Bielecki styl prowadzenia imprezy dostosowuje do rangi wydarzenia, prowadzi gry, zabawy integrujące, animacje i konkursy wg ustalonego scenariusza. Posiada wiele ciekawych i różnorodnych kostiumów scenicznych – jego prezencja, image i styl podczas prowadzenia imprezy może być elegancki lub ekstrawagancki w zależności od projektu i szczegółowych ustaleń – od klasycznego stroju na biznesowe gale i prestiżowe spotkania firmowe do szalonych kostiumów podczas tematycznych eventów.

Krzysztof Bielecki (Crizz Biel) - młody i utalentowany artysta estradowy, piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, wielokrotny laureat telewizyjnego programu Szansa Na Sukces - TVP2, Uczestnik Programu Mam Talent - TVN, uczestnik konkursu Eurowizja 2011. To Wszechstronny artysta, który realizuje siebie przez różne formy ekspresji artystycznej i prezentuje bogaty program artystyczny, w którym łączy swoje doświadczenie aktorskie, wokalne oraz zdobyte w pracy konferansjera i prezentera muzycznego w stacjach radiowych (Polskie Radio Program 4, Polskie Radio BIS, Radio Eska).

Krzysztof Bielecki Show to propozycja pełnej oprawy muzycznej, artystycznej, konferansjerskiej i dj-skiej wszelkiego rodzaju imprez: prestiżowych gali i eventów firmowych, pracowniczych, imprez tematycznych, integracyjnych, zjazdów, zlotów, konferencji, - wiecej info o organizacji imprez na: www.intermusic.pl, a także eventów charytatywnych, bali, studniówek, imprez prywatnych, okolicznościowych, jubileuszowych itp. – wiecej o organizacji imprez prywatnych na: www.PrincessWedding.pl. Krzysztof Bielecki Show może przebiegać w dowolnej konfiguracji scenariusza tematycznego imprezy wg indywidualnych ustaleń (np. przy współpracy z zespołem muzycznym, pokazami czy występami artystycznymi).

Informacje:
Opcje dostępne w programie Krzysztof Bielecki Show m.in.:

• recital piosenek Elvisa Presleya i przebojów rock'n'roll-owych - ELVIS SHOW (śpiew na żywo)
• recital utworów latynoskich - LATINO SHOW (śpiew na żywo)
• recital utworów polskich - POLSKI SHOW (śpiew na żywo)
• obsługa Dj-ska (Dj – prezenter muzyczny)
• obsługa konferansjerska
• prowadzenie zabaw i konkursów oraz animacji integracyjnych (w tym specjalny konkurs taneczno-muzyczny)
• karaoke – konkurs wokalny
• obsługa techniczna imprezy: nagłośnienie, oświetlenie, wytwornica dymu, projektor multimedialny, ekran etc.
• akcesoria imprezowe – wypożyczalnia gadżetów konkursowych

Krzysztof Bielecki Show dostępny również:
• z wokalistką,
• z zespołem muzycznym w składzie 2 – 3 lub 5 osobowym,
• dodatkowo możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu, artysty lub zamówienia pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na: www.intermusic.pl, www.PrincessWedding.pl

Zobacz teledyski, wywiady oraz koncerty Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela)ELVIS SHOW - Krzysztof Bielecki – Koncert / Recital – najlepsze hity lat 50 i 60 – charyzma i energia króla r’n’rolla - nowy styl - nowe wersje - nowoczesne aranżacje

Ogromna dawka energii, profesjonalizm, charyzma sceniczna i niezapomniany klimat lat 50 i 60 czyli największe hity Króla rock’n’rolla Elvisa Presleya i przeboje rock’n’rollowe w żywiołowym wykonaniu, nowoczesnych aranżacjach i własnej interpretacji Krzysztofa Bieleckiego.

Krzysztof Bielecki – wokalista, autor tekstów i kompozytor - sympatię publiczności zdobył dzięki własnej interpretacji utworów Elvisa Presley-a i utworów z epoki rock'n'roll-a. W roku 2011 ukazała się solowa płyta artysty ,,So Elvisy”, dedykowana wszystkim miłośnikom ducha rock’n’rolla i niezapomnianego klimatu lat 60. Wokalista przedstawia na niej własne wersje największych hitów tamtej niezwykłej epoki w nowoczesnych aranżacjach stanowiących adaptacje muzyki rock’n’rollowej do dzisiejszej rzeczywistości. Podczas premiery albumu „So Elvisy” Krzysztof powiedział: „Wybrałem przeboje, które wywarły ogromny wpływ na mnie i na życie wielu ludzi, artystów i muzyków. Piosenki które śpiewam na płycie So Elvisy stanowią hołd dla wszystkich twórców rock’n’rolla, a szczególnie dla Elvisa Presleya.W styczniu 2012 miała miejsce premiera teledysku Krzysztofa Bieleckiego do piosenki In The Ghetto promującej album. Krzysztof otrzymał wiele pozytywnych opinii i dowodów uznania za swoją pracę zarówno od fanów Elvisa, jak i z prasy, radia i telewizji łącznie z ITV i TVN.

Krzysztof Bielecki koncertował w kraju I zagranica wprawiając w zachwyt publiczność swoją pasją i żywiołową interpretacją muzyki Króla. Brał udział w wielu konkursach telewizyjnych - wielokrotnie występował w popularnym programie telewizyjnym – „Szansa na Sukces” w TVP 2. Zaśpiewał również w XII finale Szansy Na Sukces w Sali Kongresowej w Warszawie. W 1997 roku został laureatem konkursu telewizji WOT (TVP3) na najlepszego interpretatora Elvisa Presleya “Presleyada” zajmując 2 miejsce. W 2010 r był uczestnikiem III edycji programu - "Mam Talent" w telewizji TVN, gdzie wykonał przebój Elvisa Presleya „A Little Less Conversation” we własnej interpretacji, zdobywając uznanie publiczności i jury.

Krzysztof Bielecki również tworzy własne autorskie projekty muzyczne. W 2011 roku piosenka „I Wanna Get More” z autorskiego singla artysty o tym samym tytule kandydowała do konkursu Eurowizja 2011. W lutym 2012 podczas wywiadu dla ITV Crizz zaprezentował najnowszy videoclip do swojej piosenki Shake Your Body, która została okrzyknięta przez media w Polsce propozycja na hit lata 2012. Natomiast videokclip do piosenki „For All My Life” został doceniony jako najlepszy debiut roku 2012.

Energetyczny Show – muzyczny recital przebojów złotej ery rock’n’rolla śpiewanych na żywo - złożony z największych hitów Króla i najznakomitszych hitów lat 60-tych jest doskonałą atrakcją na wszelkie imprezy – tematyczne, plenerowe, gale firmowe, prestiżowe bale, eventy lub pokazy mody, imprezy okolicznościowe i klubowe. W programie najpiękniejsze ballady jak: Can’t help falling in love czy Love me tender, Fever i ostra rock’n’rollowa „jazda” w Blue suede shoes, Tutti Frutti czy Johnny b.good, a także znakomite przeboje najpopularniejszych rock’n’rollowych wykonawców m.in.: Elvis Presley, Jerry Lee Lewis, Bill Haley, Chuck Berry, Chubby Checker, Blues Brothers, Little Richard, Neil Diamond, John Travolta (Grease Musichall). Krzysztof Bielecki posiada wiele stylowych kostiumów nawiązujących do atmosfery przepychu i szaleństwa Las Vegas oraz niezapomnianych występów, jakie tworzył młody Elvis Presley. Dodatkowo w zależności od rodzaju imprezy - występ może być wzbogacony o specjalny konkurs muzyczno-taneczny proponowany przez Krzysztofa.

Informacje:

Koncert/Recital Elvis Show w wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego – śpiew na żywo do pólplaybacków – (45/60 min). Program może być podzielony na 2 lub 3 muzyczne sety Zapytanie o rider

Opcje dostępne dodatkowo:

• koncert Krzysztofa Bieleckiego - Elvis Show z zespołem muzycznym
• obsługa dj-ska (laptop dj) – muzyka w tle w przerwach pomiedzy setami
• profesjonalna obsługa dj – prezentera muzycznego
• obsługa konferansjerska imprezy
• kompleksowa obsługa artystyczna, muzyczna i konferansjerska imprezy - Krzysztof Bielecki One Man Show
• oferta obsługi technicznej – nagłośnienie, oświetlenie, scena/podest sceniczny
• możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu, artysty lub zamówienia pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na www.intermusic.pl

Zobacz teledyski, wywiady oraz koncerty Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela)Zobacz relacje z koncertów Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):Elvis Show – koncert Krzysztofa Bieleckiego z zespołem muzycznym

Ogromna dawka energii i niezapomniany klimat lat 50 i 60 czyli największe hity Króla rock’n’rolla Elvisa Presleya w wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego. Koncert całkowicie na żywo z zespołem muzycznym w składzie: gitara, bas, perkusja, pianino. W programie najbardziej żywiołowe przeboje Króla jak np. Blue Suede Shoes oraz romantyczne ballady jak np. Love Me Tender. Koncerty zespołu w pełni oddają styl rock’n’rollowej rewolucji w muzyce, którą rozpoczął Elvis swoimi występami na żywo w latach 50-tych.

Zobacz teledyski, wywiady oraz koncerty Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela)Latino Show - recital Krzysztofa Bieleckiego

Gorący latynoski temperament oraz zmysłowe i drapieżne rytmy ameryki łacińskiej. Recital największych latynoskich hitów śpiewanych na żywo w wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego to esencja energii i dynamiki, wybuchowa mieszanka żywiołowej mocy i unikalnej osobowości scenicznej. W programie najgorętsze hity latynoskie największych gwiazd - takich jak: Ricky Martin, Enrique Iglesias, Carlos Santana, Lou Bega czy Marc Anthony oraz latynoskie aranżacje znanych światowych przebojów. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia konkursów taneczno-muzycznych.

Program przeznaczony na wszelkiego rodzaju imprezy – od kameralnych spotkań firmowych, imprez plenerowych, okolicznościowych do imprez klubowych.

Informacje:

Koncert/Recital Latino Show w wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego – śpiew na żywo do pólplaybacków – (45 min). Program może być podzielony na 2 lub 3 muzyczne sety Zapytanie o rider

Opcje dostępne dodatkowo:

• koncert Krzysztofa Bieleckiego - Latino Show z grupa taneczna (2-6 tancerek)
• obsługa dj-ska (laptop dj) – muzyka w tle w przerwach pomiedzy setami
• profesjonalna obsługa dj – prezentera muzycznego
• obsługa konferansjerska imprezy
• kompleksowa obsługa artystyczna, muzyczna i konferansjerska imprezy - Krzysztof Bielecki One Man Show
• oferta obsługi technicznej – nagłośnienie, oświetlenie, scena/podest sceniczny
• możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu, artysty lub zamówienia pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na www.intermusic.pl

Zobacz teledyski, wywiady oraz koncerty Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela)Zobacz relacje z koncertów Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):Polski Szał - recital Krzysztofa Bieleckiego

Największe imprezowe przeboje polskiej sceny w żywiołowym wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego śpiewane na żywo. Znane i lubiane przez polską publiczność ponadczasowe hity. W programie niezapomniane przeboje takich wykonawców jak m.in. Krzysztof Krawczyk, Wojciech Gąssowski, Czerwone Gitary oraz powszechnie śpiewane popularne piosenki. Dodatkowo możliwość przeprowadzenia animacji i konkursów taneczno-muzyczne (np. Sukces na Szansę, Jaka tam melodia, Jak one śpiewają) lub karaoke - konkursu wokalnegoInformacje:

Koncert/Recital Polski Szał w wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego – śpiew na żywo do pólplaybacków – (45 min). Program może być podzielony na 2 lub 3 muzyczne sety Zapytanie o rider

Opcje dostępne dodatkowo:

• wykonanie recitalu wokalnego przez Krzysztofa Bieleckiego - własne piosenki/przeboje rock'n'rollowe lub latino
• obsługa dj-ska (laptop dj) – muzyka w tle w przerwach pomiedzy setami
• profesjonalna obsługa dj – prezentera muzycznego
• obsługa konferansjerska imprezy
• kompleksowa obsługa artystyczna, muzyczna i konferansjerska imprezy - Krzysztof Bielecki One Man Show
• oferta obsługi technicznej – nagłośnienie, oświetlenie, scena/podest sceniczny
• możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu, artysty lub zamówienia pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na www.intermusic.pl

Zobacz teledyski, wywiady oraz koncerty Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela)

Zobacz relacje z koncertów Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):Konferansjer, Animator, Entertainer - Krzysztof Bielecki - prowadzenie imprez / obsługa konferansjerska imprez

Konferansjer, Animator, Entertainer - Krzysztof Bielecki - obsługa konferansjerska imprez w wykonaniu popularnego polskiego artysty estradowego, wokalisty, autora tekstów i kompozytora, wielokrotnego laureata programu Szansa Na Sukces TVP2, uczestnika programu Mam Talent TVN i konkursu Eurowizja 2011.

Krzysztof Bielecki posiada swój własny styl, jest mistrzem improwizacji i ma niesamowity kontakt z publicznością oraz bogate doświadczenie z wielotysięczną grupą odbiorców. Profesjonalny sposób prowadzenia imprez przez Krzysztofa Bieleckiego to nie tylko - sceniczne doświadczenie, styl dostosowany do charakteru imprezy, tworzenie niezapomnianego nastroju - lecz przede wszystkim połączenie zdolności aktorskich i wokalnych stanowiących atut konferansjera i urozmaicenie programu imprezy.

Krzysztof Bielecki prowadzi imprezy o rożnym charakterze i zasięgu. Zapewnia prowadzenie koncertów, imprez masowych, firmowych, plenerowych, estradowych, integracyjnych, dyskotekowych, sylwestrowych, bali i wieczorów okolicznościowych, imprez dla dzieci, event`ów, promocji, targów pokazów mody oraz imprez specjalnych – np. prestiżowe VIP gale, wielkie otwarcia, jubileusze, spotkania biznesowe, pikniki pracownicze, imprezy charytatywne, licytacje, imprezy tematyczne wg indywidualnego scenariusza (np. Elvis Night, Gorączka Sobotniej Nocy, Noc Arabska, Dziki Zachód itp.) - więcej o organizacji imprez na: www.intermusic.pl

Krzysztof Bielecki pracuje również jako aktor. Styl prowadzenia imprezy dostosowuje do rangi wydarzenia. Specjalizuje się w tematycznych imprezach, realizowanych wg określonego scenariusza. W ramach prowadzenia imprez Krzysztof Bielecki w zależności od rodzaju eventu proponuje wiele zabaw i konkursów, animacji, zabaw integrujących i aktywizujących, zabaw tanecznych (rola wodzireja), rywalizacyjnych, specjalnych konkursów taneczno-muzycznych oraz wykonanie piosenek na żywo. Posiada wiele ciekawych i różnorodnych kostiumów scenicznych – jego prezencja, image i styl podczas prowadzenia imprezy może być elegancki lub ekstrawagancki w zależności od projektu i szczegółowych ustaleń – od klasycznego stroju na biznesowe gale i spotkania firmowe do szalonych kostiumów podczas tematycznych eventów.

Dodatkowo możliwość zamówienia:
• wykonania wybranych piosenek lub recitalu śpiewanego na żywo przez Krzysztofa Bieleckiego (autorskie piosenki, Elvis Show, Latino Show, Polski Szał)
• obsługi dj-skiej imprezy w wykonaniu Krzysztofa Bieleckiego
• prowadzenia karaoke - konkursu wokalnego
• programu kompleksowej obsługi artystycznej, muzycznej i konferansjerskiej imprez - Krzysztof Bielecki Show
• możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu, artysty lub pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic- wiecej na www.intermusic.pl

Zobacz relacje z imprez prowadzonych przez konferansjera Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):Krzysztof Bielecki - Dj Elvis - ( Dj – prezenter muzyczny )

Krzysztof Bielecki w roli prezentera muzycznego - Dj-a przedstawia własny styl kreowania imprez, nawiązuje błyskawiczny kontakt z publicznością i łączy umiejętności wokalne i aktorskie z doświadczeniem konferansjerskim i sztuką dj-ską. Jako wokalista, zna sposób powstawania piosenki od samego początku jej tworzenia i charakteryzuje się szczególnym wyczuciem muzycznym. Jako doświadczony konferansjer nawiązuje więź z publicznością podczas imprezy. Nie tylko zajmuje się odtwarzaniem muzyki ale przede wszystkim charyzmatycznym kreowaniem atmosfery imprezy, zapowiadaniem piosenek, prowadzeniem zabawy, konkursów, animacji i integrowaniem jej uczestników.

Krzysztof Bielecki w roli prezentera muzycznego – Dj-a umiejętnie wykorzystuje swoje doświadczenie zdobyte dzięki artystycznej pracy na estradzie oraz w stacjach radiowych (Polskie Radio Program 4, Polskie Radio BIS, Radio Eska). Posiada znakomity i bardzo bogaty repertuar złożony z największych światowych hitów oraz najwyższej klasy sprzęt dj-ski (m.in. Pioneer, Allen & Heath, Denon). Krzysztof Bielecki jako Dj-prezenter muzyczny zarówno rodzaj jak i tempo prezentowanej muzyki dostosowuje do gustów i wieku słuchaczy oraz ich tanecznego temperamentu, spełnia także muzyczne prośby. Polecamy stworzenie listy własnych ulubionych 20 piosenek/dedykacji muzycznych lub podanie stylów muzycznych, które chcieliby Państwo aby były zagrane podczas imprezy. Krzysztof Bielecki może również współpracować z wokalistką, zespołem muzycznym lub artystami współtworząc wspólnie dowolny scenariusz imprezy lub zaproponować wykonanie recitali wokalnych lub własnego programu artystycznego kompleksowej obsługi imprez - Krzysztof Bielecki Show.

Krzysztof Bielecki pracuje również jako aktor. Specjalizuje się w tematycznych imprezach, realizowanych wg określonego scenariusza. Pracuje także jako konferansjer i prowadzi imprezy o rożnym charakterze i zasięgu. Ma swój własny styl, jest mistrzem improwizacji i ma niesamowity kontakt z publicznością oraz bogate doświadczenie z wielotysięczną grupą odbiorców. Sposób prowadzenia imprezy dostosowuje do rangi wydarzenia, prowadzi gry zabawy integrujące, animacje i konkursy wg ustalonego scenariusza. Posiada wiele ciekawych i różnorodnych kostiumów scenicznych – jego prezencja, image podczas prowadzenia imprezy może być elegancki lub ekstrawagancki w zależności od projektu i szczegółowych ustaleń – od klasycznego stroju na biznesowe gale i spotkania firmowe do szalonych kostiumów podczas tematycznych eventów.

Oferta dotyczy prowadzenia wszelkich imprez tanecznych z prezentowaniem najlepszej światowej muzyki (lata 50, 60, 70, 80, 90, 00 i najnowsze hity) i różnych gatunków muzycznych np. (pop, pop-rock, disco, rock’n’roll, latino, dance, hip-hop, rap, folk, blues, rhythm and blues, soul, funk, country, jazz, swing, chill out, reggae, disco polo, italo disco, techno, house itd.), prowadzenia imprez tematycznych ze szczegółowym wyborem repertuaru muzycznego, imprez firmowych, prestiżowych imprez dla VIPów, imprez plenerowych, prywatnych, rodzinnych, okolicznościowych, studniówek, bali, dancingów, bankietów, bali karnawałowych, sylwestrowych, urodzinowych, jubileuszowych, kinderbali, prywatek, osiemnastek itp.

Informacje: Opcje dostępne w ofercie:
• Obsługa dj-ska
• Muzyka w tle
• Prowadzenie imprezy
• Technika sceniczna


Opcje dostępne dodatkowo:
• prowadzenie zabaw, konkursów i animacji
• prowadzenie karaoke – konkursu wokalnego
• koncert / recital Krzysztofa Bieleckiego składający się jego własnych, autorskich piosenek, hitów rock’n’rollowych i latino
• wykonania śpiewanych na żywo recitali wokalnych przez Krzysztofa Bieleckiego (Elvis Show, Latino Show, Polski Szał)
• występu wokalistki
• prowadzenie całej imprezy przy współpracy na zmianę z zespołem muzycznym w składzie 2,3 lub 5 osobowym
• kompleksowej obsługi (muzycznej, artystycznej, konferansjerskiej i dj-skiej) imprezy – Krzysztof Bielecki Show
• zatrudnienia wybranego muzyka, zespołu, artysty lub pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na www.intermusic.plKaraoke Party

Śpiewać Każdy może – Karaoke Party – specjalny program złożony z przebojów polskich i zagranicznych przygotowany w formie rywalizacji muzycznej. W programie prowadzonym przez Krzysztofa Bieleckiego znajdują się powszechnie śpiewane popularne piosenki i specjalne konkursy taneczno-muzyczne (np. Sukces na Szansę, Jaka tam melodia, Jak one śpiewają).

Opcje dostępne dodatkowo:
• możliwość realizacji na żywo prezentowanych video clipów z uczestnikami konkursu karaoke przez ekipę filmową
• obsługa Dj-ska i konferansjerska imprezy
• prowadzenie zabaw, konkursów i animacji
• koncert / recital Krzysztofa Bieleckiego składający się jego własnych, autorskich piosenek, hitów rock’n’rollowych i latino
• wykonania śpiewanych na żywo recitali wokalnych przez Krzysztofa Bieleckiego (Elvis Show, Latino Show, Polski Szał)
• występ wokalistki
• prowadzenie całej imprezy przy współpracy na zmianę z zespołem muzycznym w składzie 2,3 lub 5 osobowym
• kompleksowej obsługi (muzycznej, artystycznej, konferansjerskiej i dj-skiej) imprezy – Krzysztof Bielecki Show
• zatrudnienia wybranego muzyka, zespołu, artysty lub pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na www.intermusic.plZespół muzyczny INTERMUSIC BAND - oprawa muzyczna imprez

Szalona zabawa non stop przy największych światowych hitach. Zespół tworzą laureaci telewizyjnych programów muzycznych - Szansa Na Sukces, Mam Talent i Idol, Bitwa Na Głosy Dodatkowo występy zespołu mogą być uzupełnione muzyką prezentowaną w przerwach przez Dj-a! Repertuar zespołu to najlepsze przeboje polskie i zagraniczne, znakomite utwory od lat 50, 60, 70, 80, 90 do najnowszych piosenek, wiele gatunków muzycznych od utworów jazz, pop, disco, rock’n’roll do muzyki biesiadnej.

Zespół prezentuje bogaty repertuar i zapewnia oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez tanecznych – od spotkań firmowych, imprez plenerowych do bali okolicznościowych, dancingów, bankietów i uroczystości weselnych na terenie całego kraju i zagranicą. Zespół występuje w składzie 2 lub 3 lub 5 osobowym w zależności od indywidualnego zamówienia.

Opcje dostępne dodatkowo:
• obsługa Dj-ska i konferansjerska imprezy
• prowadzenie zabaw, konkursów i animacji
• koncert / recital Krzysztofa Bieleckiego składający się jego własnych, autorskich piosenek, hitów rock’n’rollowych i latino
• wykonania śpiewanych na żywo recitali wokalnych przez Krzysztofa Bieleckiego (Elvis Show, Latino Show, Polski Szał)
• zatrudnienia wybranego muzyka, zespołu, artysty lub pokazu artystycznego z bazy firmy Intermusic - wiecej na www.intermusic.plINTERMUSIC – agencja artystyczna – kompleksowa organizacja imprez

INTERMUSIC zajmuje się tworzeniem i obsługą wszelkich wydarzeń rozrywkowych, kompleksową organizacją, obsługą muzyczną i artystyczna wszelkich imprez – od małych spotkań firmowych, uroczystości prywatnych do wielkich firmowych jubileuszy, prestiżowych gali, bankietów, konferencji, zjazdów, a także wszelkiego rodzaju event-ów, imprez plenerowych, koncertów czy imprez masowych. W ramach szerokiej oferty Intermusic funkcjonują działy zajmujące się: produkcją i planowaniem eventów, impresariatem artystycznym i rezerwacją artystów, techniką sceniczną. Dział PrincessWedding zajmuję się kompleksową organizacją imprez prywatnych, rodzinnych, okolicznościowych oraz wesel. INTERMUSIC specjalizuje się w realizacji specjalnych scenariuszy i organizacji tematycznych imprez firmowych i prywatnych.

Misją INTERMUSIC jest dostarczenie jak najlepszej realizacji imprez i wydarzeń artystycznych na najwyższym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

W ofercie m.in.: kompleksowa organizacja imprez, obsługa muzyczna i artystyczna, scenariusze imprez, muzycy i zespoły muzyczne, impresariat artystyczny, eventy i pikniki firmowe, imprezy integracyjne, tematyczne, masowe, plenerowe, okolicznościowe, konferencje, targi, festyny, bankiety, prestiżowe gale, jubileusze, promocje, targi, imprezy firmowe, artyści i atrakcje, imprezy dla dzieci, konferansjerzy, dj-e, obsługa foto – video, dekoracje i scenografie, ekskluzywne samochody, modelki, modele, hostessy, imprezy prywatne, rodzinne, organizacja ślubów i wesel (PrincessWedding.pl), prezenty i gadżety reklamowe, reklama - internet - strony www, technika konferencyjna i estradowa, technika sceniczna – nagłośnienie, oświetlenie, sceny, podesty. Więcej informacji na: www.intermusic.plPrincessWedding – kompleksowa organizacja ślubów oraz wesel

Uroczystość weselna to szczególne wydarzenie w życiu każdej pary. Najważniejsza jest profesjonalna organizacja i stworzenie odpowiedniej atmosfery aby uczynić uroczystość weselną niezapomnianą.

PrincessWedding tworzy wesela tematyczne wg indywidualnego zamówienia i fantazji pary młodej w oparciu o starannie wybrane scenariusze np.: szalone, romantyczne, tradycyjne lub stylowe.

W ofercie m.in.: nietypowe scenariusze imprez, profesjonalna oprawa muzyczna i artystyczna, romantyczna oprawa muzyczna w kościele, stylizacja miejsc siedzących pary młodej, profesjonalna obsługa foto-video, stylowe suknie ślubne i garnitury, profesjonalni konferansjerzy, ekskluzywne samochody, dekoracja sal weselnych i kościołów, technika sceniczna.

Więcej informacji na www.PrincessWedding.plDivorced Agency - organizacja imprez rozwodowych

Pierwszy i jedyny w Polsce wspólny projekt InterMusic i Agencji Rozwodowej DIVORCED - bezpłatnego portalu, w którym osoby zainteresowane odnajdą artykuły z zakresu psychologii, mediacji, prawa, finansów, sytuacji dziecka w rozwodzie, wzory dokumentów oraz porady Ekspertów Agencji Rozwodowej DIVORCED, specjalistów z zakresu prawa i psychologii.

Propozycja firmy InterMusic skierowana jest do osób, które rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu i pragną celebrować to wydarzenie oraz wyrazić swoją wdzięczność za wsparcie dla wszystkich osób, które im pomagały w trudnej sytuacji rozwodu. Wielu ekspertów potwierdza, iż celebrowanie rozwodu, jako zakończenia okresu małżeństwa jest na równi ważne jak celebrowanie jego rozpoczęcia czyli wesela. Tradycja organizowania imprez rozwodowych coraz bardziej popularna na świecie - również staje się popularna w Polsce - zamykanie drzwi przeszłości i ogłoszenie powrotu do okresu przedmałżeńskiego w gronie przyjaciół i najbliższych jako nowy krok w przyszłość jest pozytywnym i oryginalnym pomysłem na rozpoczęcie nowego życia.

W ofercie m.in: kompleksowa organizacja imprezy rozwodowej, realizacja indywidualnych scenariuszy imprez, doradztwo w zakresie organizacji imprezy rozwodowej, oprawa muzyczna i artystyczna imprezy rozwodowej, atrakcje na imprezę rozwodową, wybór sal i miejsc na imprezę rozwodową, produkcja dekoracji, obsługa foto i video imprez rozwodowych itp. Więcej informacji na: www.intermusic.pl oraz www.agencjarozwodowa.plKrzysztof Bielecki wspiera akcje charytatywne
Krzysztof Bielecki - Crizz Biel w sieci:
Crizz Biel Everywhere - WASZE ZDJĘCIA - galeria foto:

Krzysztof Bielecki & CELEBRITIES & VIP's - foto galeria:
Muzyka - piosenki Krzysztofa Bieleckiego:
Pobierz Flash Player!

By posłuchać tego materiału lub go obejrzeć, musisz pobrać nowszą wersję Flash Playera.

Krzysztof Bielecki (Crizz Biel):
 • Wokalista, autor tekstów, kompozytor
 • Konferansjer
 • Showman
 • Aktor
 • Animator - Entertainer
 • Prezenter muzyczny - Dj Elvis
 • Wielokrotny laureat programu Szansa Na Sukces w TVP2
 • Uczestnik programu Mam Talent - Got Talent Show w TVN
 • Uczestnik konkursu Eurowizja 2011
 • Założyciel artystycznej agencji INTERMUSIC, organizator imprez (www.intermusic.pl)
Oferta artystyczna Krzysztofa Bieleckiego (Crizza Biela):
Recitale wokalne Krzysztofa Bieleckiego (śpiew na żywo):
 • CRIZZ BIEL LIVE koncert/recital – autorskie piosenki Krzysztofa Bieleckiego, przeboje rock and rollowe i latino
 • ELVIS SHOW - recital przebojów Elvis Presleya i rock’n’rollowych hitów
 • LATINO SHOW - recital popularnych przebojów latino
 • POLSKI SHOW - recital popularnych polskich piosenek
Działalność sceniczna Krzysztofa Bieleckiego:
 • Krzysztof Bielecki Show – One Man Show – specjalny program kompleksowej obsługi muzycznej, konferansjerskiej i artystycznej wszelkiego rodzaju imprez
 • Obsługa konferansjerska – prowadzenie imprez przez Krzysztofa Bieleckiego
 • Prowadzenie konkursów, zabaw i animacji przez Krzysztofa Bieleckiego
 • Prowadzenie karaoke – konkursów wokalnych przez Krzysztofa Bieleckiego
 • Prowadzenie imprez w roli prezentera muzycznego – Dj-a przez Krzysztofa Bieleckiego
Opcje dostępne dodatkowo w programie artystycznym:
 • Recital/Koncert Krzysztofa Bieleckiego z grupą taneczną (2-6 tancerek)
 • Recital/Koncert Krzysztofa Bieleckiego z zespołem muzycznym
 • Krzysztof Bielecki Show z występem wokalistki lub zespołu muzycznego
 • obsuga techniczna imprez
 • gadżety i akcesoria imprezowe do wynajęcia
 • możliwość zatrudnienia muzyka, zespołu muzycznego, artysty z bazy firmy INTERMUSIC
Agencja Artystyczna INTERMUSIC:
W ofercie INTERMUSIC m.in.:
 • organizacja imprez, koncertów i eventów
 • muzycy, zespoły muzyczne, artyści
 • atrakcje artystyczne na imprezy
 • event management
 • produkcja i planowanie eventów
 • animatorzy imprez, konferansjerzy, Dj-e
 • impresariat artystyczny - gwiazdy
 • programy artystyczne
 • rezerwacja artystów
 • dekoracje i scenografie na imprezy
 • organizacja imprez tematycznych
 • scenariusze imprez
 • technika estradowa
 • kompleksowa realizacja wydarzeń artystycznych
 • Organizacja imprez firmowych - www.intermusic.pl
 • Organizacja imprez prywatnych, okolicznościowych, weselnych - www.princesswedding.pl


Zobacz najnowsze wywiady z Krzysztofem Bieleckim:
Zobacz ostatnie występy estradowe Krzysztofa Bieleckiego:
Zobacz programy TV z udziałem Krzysztofa Bieleckiego:


Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2010